כתבות | כללי

כיצד מנהלים את כספי הפנסיה בישראל?

| מאת: עורך דין ירון כהןבמסגרת הכתבות שאנו עורכים על בתי השקעות מובילים בישראל המנהלים קופות גמל וקרנות השתלמות, נסקור בכתבה הנוכחית את בתי ההשקעות הראל פיננסים, אלטשולר שחם ואיפקס.

  

מהו ההבדל בין בתי ההשקעות השונים ?

בתי השקעות שונים מציעים ללקוחותיהם קופות גמל וקרנות השתלמות במגוון רחב של מסלולים. במתוך אותם קופות וקרנות, יכול הלקוח לבחור את קופת הגמל או קרן ההשתלמות המתאימה ביותר לאופיו ולצרכיו. אנו רואים כי ישנם תשואות שונות מוצרים שונים. השוני בין התשואות נובע בעיקרו מהבדלים באיכות הניהול של בתי ההשקעות וכן ממרכיב הסיכון-סיכוי בכל קופת גמל וקרן השתלמות. בין אותם קופות וקרנות, אנו צריכים לבחור את הקופה שתתן לנו בסופו של דבר תשואות טובות אך גם שקט נפשי.

  

הראל פיננסים

בית ההשקעות הראל פיננסים הוקם לפני 40 שנה ונחשב לאחדד מבתי ההשקעות המובילים בישראל. בית ההשקעות הינו חברת בת של הראל ביטוח. בית ההשקעות מבסס את פעילותו על מוניטין שצבר, מסורת ארוכת שנים, אמינות, מצוינות ונסיון רב שנים של ההון האנושי.

בית ההשקעות מציעה עבור לקוחותיו מגוון רחב של מוצרי חסכון ופנסיה. תחום המל בבית ההשקעות מנוהל תחת חברת בת הנקראת הראל גמל, המנהלת את הראל קופות גמל ואת הראל קרנות השתלמות.

הראל קופות גמל הוקמה בשנת 1998. החברה מציעה מגוון רחב של מסלולים ברמות סיכון ןשונות כך שכל לקוח יכול לבחור את קופת הגמל המתאימה ביותר לאופיו ולצרכיו. החברה גם מציעה קופות גמל במסלול הלכה שמנוהלות בהתאם להלכה היהודית.

הראל השתלמות שהינה חלק מהראל גמל מציעה קרנות השתלמות במגוון רחב של מסלולים וברמות סיכון שונות ך שכל לקוח יכול לבחור לעצמו את קרן ההשתלמות המתאימה לו ביותר ולהנות מהטבות המס הניתנות ע"י המדינה.

  

אלטשולר שחם

אלטשולר שחם בית ההשקעות הוקם בשנת 1990 ונחשב לאחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל. בית ההשקעות מנהל כ- 14 מיליארד ₪ במגוון רחב של מוצרי השקעה - תיקי השקות, קרנות נאמנות, אלטשולר שחם קופות גמל, אלטשולר שחם קרנות השתלמות ואלטשולר שחם קרנות פנסיה.

 

ההצלחה של בית השקעות הם בזכות המקצועיות, יצירתיות, וערכים המתבססים על חתירה למצוינות למען הלקוח. ישנה הקפדה על התחדשות מתמדת בהתאם לשינויים שמתרחשים בשוק. בשוק דינמי כפי שקיים היום, ישנה חשיבות למצוא מצבים של חוסר שיווי משקל ולקבל החלטה בהתאם למצב החדש שנוצר. זהו אחד הקווים הנחים את בית ההשקעות.

מוצרי החסכון הפנסיונים בבית ההשקעות מנוהלים ע"י אלטשולר שחם קופות גמל שאחראית על ניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות של בית ההשקעות. בית ההשקעות מציעה מגוון רחב של קרנות השתלמות וקופות גמל ומאפשר ללקוחותיו לנהלם באמצעות קופות מסלוליות וכך יכול כל לקוח לבחור את המסלולים המתאימים לו בהתאם לצרכיו ולופיו וכן לרמת הסיכון שהוא מוכן לקחת.

 

איפקס

איפקס בית השקעות הינו בית השקעות מוביל בישראל ומנהל נכסים בסכום של כ- 45 מיליארד ₪. מוצרי ההשקעה בבית ההשקעות מנוהלים ע"י צוות ותיק ומיומן עם נסיון רב בתחום ההשקעות. צוות המחקר בבית ההשקעות מבצע באופן תמידי ניתוחים כלכליים הן ברמת המיקרו והן ברמת המאקרו ומשתמש במודלים כלכליים שונים.

קופות הגמל בבית ההשקעות מנוהלות באמצעות איפקס קופות גמל שהוקמה בשנת 2001. איפקס קופות גמל מנהלת את קופות הגמל ואת קרנות ההשתלמות של בית ההשקעות. איפקס קופות גמל וכן איפקס קרן השתלמות מנהלות נכון לשנת 2009 1.9 מיליארד ₪.

קופות הגמל וקרנות ההשתלמות בחברה מנוהלות בצורה זהירה ושמרנית, מדיניות השקעה ששמה לה למטרה להשיג תשואות עודפות על השוק אך בלי לקחות סיכונים מיותרים שעלולים בסופו של דבר לפגוע בלקוחות. בחברה מאמינים כי גמישות וזריזות הם המפתח להתמודד עם שוק דינמי על מנת לייצר ללקוחות תשואות טובות לאורך זמן ובסיכון נמוך.

תגובות
אין תגובות למאמר
מתמחה באזרחי, הוצאה לפועל, כונס נכסים, כללי ועוד...
מתמחה באלימות, אזרחי, גישור, דיני עבודה ועוד...
אגודות שיתופיות (1)
אזרחי (25)
אימוץ (1)
אלימות (7)
אפוטרופסות (1)
אפוסטיל (1)
ביטוח לאומי (25)
גירושין (26)
גישור (4)
דוחות משטרה
דיני בוררות
דיני בידור ותקשורת
דיני ביטוח (4)
דיני בנקאות (24)
דיני זקנה
דיני חברות (32)
דיני ירושה (34)
דיני מחשוב (2)
דיני מיסים (190)
דיני משכנתאות (2)
דיני משמעת
דיני משפחה (44)
דיני נזיקין (12)
דיני עבודה (23)
דיני פנסיה (2)
דיני צבא (2)
דיני רשויות מקומיות (1)
דיני תעבורה (16)
הוצאה לפועל (11)
זכויות יוצרים (2)
חוות דעת רפואית (1)
חוזים (8)
חלוקת רכוש (3)
חנינות
חקיקה (1)
חקירות בינלאומיות (1)
חקירות פרטיות
טוען רבני (5)
ייעוץ ביטחוני
ייעוץ בינלאומי (16)
ייעוץ שוטף
ייצוג חברות
יישוב מחלוקות
כונס נכסים (2)
כללי (77)
לשון הרע (1)
מזונות (4)
מיסוי מקרקעין (11)
מס הכנסה (9)
מע"מ (2)
מעמד אישי (8)
מקרקעין (24)
משמורת ילדים (1)
משפחות שכולות
משפט חוקתי
משפט מינהלי (1)
משפט מסחרי (2)
משרד חקירות (1)
נוטריונים (8)
נזיקין (5)
נישואים אזרחיים (2)
נכי צה"ל ומערכת הביטחון
נפגעי שואה (1)
סימני מסחר
סמכות בינלאומית (1)
עבודות שירות
עבירות ביטוח
עבירות מין (2)
עבירות צווארון לבן
עבירות רכוש
עבירות תנועה
עובדים זרים (4)
עורך דין אזרחי
עורכי דין כללי (3)
עורכי דין פלילי (20)
עיזבונות (3)
ערעורים
פטנטים (7)
פלילי (99)
פסילת רישיון (1)
פשיטת רגל (4)
קטינים
קניין רוחני (4)
רישום חברות (3)
רשלנות רפואית (13)
שוק ההון (5)
שירותים משפטיים (10)
שלום בית
שרות רפואי (4)
תאונות אישיות (1)
תאונות דרכים (19)
תאונות עבודה (3)
תאונות תלמידים
תביעות כספיות (4)
תכנון ובניה (3)
תצהירים
קישורים מומלצים: