אתה חושב על הקמת עסק בחו"ל? רוצה להקים חברת אינטרנט בחו"ל?

| מאת: עורך דין GBO

אתה חושב על הקמת עסק בחו"ל? רוצה להקים חברת אינטרנט בחו"ל?

בהקמת פעילות עסקית עולות וצצות שאלות רבות ולבטים רבים. מעבר לנושא העסקי הטהור (יצירת רווחים לעסק) יש את הנושא התפעולי\\בנקאי שהוא הראשון במעלה. בחרנו מגוון שאלות שכיחות שיזמים שואלים כל הזמן. ניסינו לענות בקצרה עד כמה שאפשר, הרחבה לתשובות ניתן למצוא באתרינו.

אני מתכנן עסק בחו"ל-האם אני צריך להקים חברה בחו"ל? שאלה כללית לכן קשה לענות בצורה חד משמעית. נשאלת השאלה איזה סוג עסק? חנות קטנה באיביי או הקמת אתר אינטרנט בחו"ל? עסק ליבוא מסין ומכירות באירופה, נדל"ן, פורקס? באופן עקרוני, אם העסק שאתה מתכנן הולך להיות מסחרי בהיקפים גדולים ואתה תקיים קשרים עם ספקים ולקוחות וישנה התנהלות בנקאית ענפה אז מומלץ כן להקים חברה בחו"ל. הקמת התשתית של העסק בצורה נכונה מהיום הראשון תחסוך לך כאבי ראש ועליות כספיות כבדות בשלב מאוחר יותר.

האם כל אחד יכול להקים חברה בחו"ל? כן, באופן עקרוני כל אחד יכול להקים חברה בחו"ל על שמו. אתה יכול להיות בעלי המניות לבד או יחד עם שותפים שגם הם יהיו בעלי מניות. יש תחומי שיפוט רבים שבהם ניתן להקים חברה, לכל חברה בתחום שיפוט מסוים יש את המאפיינים שלה לגבי זכיות הרישום, בעלי מניות, חובות וזכויות. האם חברה יכולה להקים חברה? כן. כשחברה מקימה חברה, החברה החדשה נקראת חברת בת והחברה הראשית נקראת חברת אם. בעלי חברת הבת היא חברת האם. ניתן להקים בדרך זו שרשורים רבים והיררכיות רבות.

היכן ניתן להקים חברה בחו"ל? כאמור, ישנם תחומי שיפוט רבים בעולם שניתן להקים בהם חברות. תחומי השיפוט הנפוצים ביותר הם BVI - איי הבתולה הבריטים, פנמה, קפריסין, הונג קונג וסיישל. לכל תחום שיפוט יש מאפייני מיסוי ושמירת סודיות שונים. יש תחומי שיפוט שמתאימים לעסקים מסוימים ויש כאלו שלא. מומלץ להתייעץ עם מומחים לבחירת תחום השיפוט בהתאם למאפייני העסק העתידי.

למה להקים חברה בחול? הקמת החברה בחו"ל יכולה להיות צורך עסקי אמיתי - הקמת פעילות עסקית אמיתית או יכולה להיות צורך של שמירת סודיות, ז"א ניתן להקים חברה בחו"ל מסוג אופשור לדוגמא ולפתוח לחברה חשבון בנק. בצורה זו, אתה לא בעל החשבון אלא החברה וכל ההתנהלות הפיננסית עוברת דרך החברה ועל שמה. מקובל בבנקאות הפרטית שלקוחות אמידים מקימים חברות אופשור,נניח מסוג BVI ויוצקים את הפעילות הפיננסית שלהם לתוך החברה.

האם זה חוקי לישראלים להקים חברה בחול? כן, זה חוקי לחלוטין ואין אם זה כל בעיה. אחת הסיבות שאנשים מקימים חברות היא להקטין את המס. חברות אופשור בדרך כלל אינן ממוסות על הכנסות שהופקו מחוץ לתחום השיפוט שבו הונפקה החברה. בדרך זו ניתן לחסוך תשלומי מיסים רבים ולהימנע בכפל מס. כמובן, כל אזרח ישראלי חייב במס הכנסה בגין כל הכנסה שלו שהופקה בארץ או בחו"ל. יש לעניין זה סייגים רבים.

האם אפשר לפתוח לחברה חשבון בנק בחול? כמובן, אחת המטרות העיקריות של החברה היא לרכז דרכה את ההתנהלות העסקית. התנהלות עסקית כוללת גם את הצד הבנקאי. בפתיחת חשבון בנק בחו"ל, תידרש להציג לבנק את כל מסמכי החברה והחלטת החברה לפתוח חשבון בנק בבנק. אתה לא תהיה בעל החשבון אלא החברה והחברה תעניק לך זכות חתימה לפעות בחשבונה.

האם ניתן להקים את החברה מהארץ? כן. משרדינו מומחה בהקמת חברות ובפתיחת חשבונות בנק בחו"ל. אנו מקיימים קשרים עסקיים עם משרדים רבים ברחבי העולם ועם בנקים גלובלים. השירות ניתן ממשרדינו בהרצליה ללא צורך מצדך לטוס לחו"ל. האם התשלום עבור הקמת החברה הוא חד פעמי? לא. כל תחום שיפוט שבו מקימים חברות גובה אגרות שנתיות. ישנן תחומי שיפוט שדורשים שיהיה לחברה משרד רשום ומזכירה - שירות זה הוא בתוספת תשלום למשרד מקומי ומשולם כל שנה. בנוסף ישנה אגרת רישום חברה. אנו דואגים לכל זה ומפנים לך את הזמן לקדם את העסק שלך.

 

משרד ג\'י.בי.או שירותים פיננסים בינלאומיים מתמחה בהקמת חברות בחו"ל, פתיחת חשבונות בנק בחו"ל, ניהול השקעות בחו"ל, שירותים משפטיים בחו"ל ועוד

http://www.global-banking-offshore.co.il

תגובות
אין תגובות למאמר
מתמחה בדיני צבא, דיני משפחה, ייעוץ בינלאומי, יישוב מחלוקות ועוד...
מתמחה באזרחי, גישור, דיני עבודה, דיני מחשוב ועוד...
אגודות שיתופיות (1)
אזרחי (25)
אימוץ (1)
אלימות (7)
אפוטרופסות (1)
אפוסטיל (1)
ביטוח לאומי (25)
גירושין (26)
גישור (4)
דוחות משטרה
דיני בוררות
דיני בידור ותקשורת
דיני ביטוח (4)
דיני בנקאות (24)
דיני זקנה
דיני חברות (32)
דיני ירושה (34)
דיני מחשוב (2)
דיני מיסים (190)
דיני משכנתאות (2)
דיני משמעת
דיני משפחה (44)
דיני נזיקין (12)
דיני עבודה (23)
דיני פנסיה (2)
דיני צבא (2)
דיני רשויות מקומיות (1)
דיני תעבורה (16)
הוצאה לפועל (11)
זכויות יוצרים (2)
חוות דעת רפואית (1)
חוזים (8)
חלוקת רכוש (3)
חנינות
חקיקה (1)
חקירות בינלאומיות (1)
חקירות פרטיות
טוען רבני (5)
ייעוץ ביטחוני
ייעוץ בינלאומי (16)
ייעוץ שוטף
ייצוג חברות
יישוב מחלוקות
כונס נכסים (2)
כללי (77)
לשון הרע (1)
מזונות (4)
מיסוי מקרקעין (11)
מס הכנסה (9)
מע"מ (2)
מעמד אישי (8)
מקרקעין (24)
משמורת ילדים (1)
משפחות שכולות
משפט חוקתי
משפט מינהלי (1)
משפט מסחרי (2)
משרד חקירות (1)
נוטריונים (8)
נזיקין (5)
נישואים אזרחיים (2)
נכי צה"ל ומערכת הביטחון (1)
נפגעי שואה (1)
סימני מסחר
סמכות בינלאומית (1)
עבודות שירות
עבירות ביטוח
עבירות מין (2)
עבירות צווארון לבן
עבירות רכוש
עבירות תנועה
עובדים זרים (4)
עורך דין אזרחי
עורכי דין כללי (3)
עורכי דין פלילי (20)
עיזבונות (3)
ערעורים
פטנטים (7)
פלילי (99)
פסילת רישיון (1)
פשיטת רגל (4)
קטינים
קניין רוחני (4)
רישום חברות (3)
רשלנות רפואית (13)
שוק ההון (5)
שירותים משפטיים (10)
שלום בית
שרות רפואי (4)
תאונות אישיות (1)
תאונות דרכים (19)
תאונות עבודה (3)
תאונות תלמידים
תביעות כספיות (4)
תכנון ובניה (3)
תצהירים
קישורים מומלצים: