כתבות | כללי

היכן מנוהלים כספי הציבור בישראל?

| מאת: עורך דין ירון כהן



בכתבה הנוכחית נסקור 3 בתי השקעות מובילים בישראל  לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות - ילין לפידות , אנליסט ודש. לכל אחד מבתי ההשקעות מגוון רחב של קופות גמל וקרנות השתלמות עם תשואות שונות ורמות סיכון שונות.





נשאלת השאלה:

מה ההבדל בין בתי ההשקעות השונים?

בתי ההשקעות מציעים ללקוחותיהם קופות גמל וקרנות השתלמות  במסלולים שונים וכל לקוח יכול לבחור את הקופה או הקרן המתאימה לו ביותר בהתאם לצרכיו ושאיפותיו. אנו שמים לב כי יש הבדלים בתשואות בין בתי ההשקעות השונים. השוני בתשואות בין בתי ההשקעות טמון הן באיכות הניהול והן במרכיב הסיכון-סיכוי שנלקח בין בתי ההשקעות השונים.





ילין לפידות בית השקעות

ילין לפידות בית השקעות הוקמה כ"י רו"ח יאיר לפידות ורו"ח דב ילין, להם נסיון של שנים בניהול השקעות. בית ההשקעות נחשב לבוטיק בתחום ההשקעות בישראל ובעל מוניטין של למעלה מ-20 שנה של ניהול השקעות ואנליזה. בית ההשקעות מתמחה בניהול השקעות בלבד, כל זאת על מנת למנוע ניגוד עניינים בין האינטרסים של הלקוחות לבין האינטרסים של בית ההשקעות. לחברה יש שתי חברות אחיות בתחום הגמל - ילין לפידות קופות גמל וילין לפידות קרנות השתלמות.

בית ההשקעות עובד על פי ניתוח פונדמנטליסטי. עבודות המחקר בבית ההשקעות הם לצרכים פנימיים בלבד, דבר שמוכיח את עצמו לפי הדירוגים הגבוהים לה זוכה החברה מחברות דירוג שונות הן בילין לפידות קרנות השתלמות, ילין לפידות קופות גמל וילין לפידות קרנות השתלמות.

בזכות התשואות הגבוהות שהשיגו קופות הגמל של ילין לפידות, עלתה ילין לפידות בית השקעות ביוני 2010 לראש הטבלה בדירוג קופות הגמל בישראל. בנוסף, מקפידים בבית ההשקעות לגבות דמי ניהול נמוכים במיוחד בעבור ניהול קופות הגמל וקרנות ההשתלמות, נתון התורם לתשואות הגבוהות שמציגה החברה.

 

אנליסט בית השקעות

אנליסט בית השקעות נוסדה בשנת 1985 ומצויה כיום בין עשרת בתי ההשקעות המובילים בישראל. לחברה מגוון פעילויות - ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות נאמנות, ניהול קופות גמל באמצעות אנליסט קופות גמל וניהול קרנות השתלמות באמצעות אנליסט קרנות השתלמות.

באנליסט בית השקעות, אנליסט גמל וכן אנליסט השתלמות ישנו דגש חזק מאוד על מקצועיות ותשואות לטווח הארוך ונזהרים מאוד מלקחת סיכונים ללקוחותיהם. יחד עם זאת, משקיעם בבית ההשקעות משאבים מרובים בכל הקשור למחקרי שוק איכותיים.

קרנות ההשתלמות של בית ההשקעות מובילות את טבלאות הדירוג ומבליטות תשואות גבוהות במיוחד להם זוכים לקוחותיהם. קופות הגמל של בית ההשקעות גם כן מראות על תשואות גבוהות לאורך זמן ועל ניהול השקעות איכותי. למעשה, אנליסט קופות גמל הינה החברה הראשונה שקיבלה את אישור האוצר לניהול קופות גמל בישראל.

 

דש השקעות

דש השקעות הוקמה בשנת 1991 ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים בתחום הפיננסי והפנסיוני -  דש קופות גמל, דש קרנות השתלמות, דש קרנות פנסיה, קרנות נאמנות ותיקי השקעות.

דש השקעות, דש גמל ודש קרנות השתלמות מנוהלת באמצעות אנשי מקצוע שנחשבים מובילים בישראל. מחלקת המחקר בבית ההשקעות עוסקת באיסוף מידע והמלצות אודות כיווני ההשקעה המתאימים בהתאם למצבי השוק השונים.

דש השקעות שמים דגש חזקים על ערכים של עבודה ללא משוא פנים, הגינות, יושר, גילוי נאות וחתירה למקצוענות. כל זאת על מנת להעמיד לרשות הלקוח את מוצרי ההשקעות האיכותיים ביותר.

תגובות
אין תגובות למאמר
מתמחה באפוטרופסות, אזרחי, אפוסטיל, דיני בוררות ועוד...
מתמחה באזרחי, דיני חברות, חלוקת רכוש, ייצוג חברות ועוד...
אגודות שיתופיות (1)
אזרחי (25)
אימוץ (1)
אלימות (7)
אפוטרופסות (1)
אפוסטיל (1)
ביטוח לאומי (25)
גירושין (26)
גישור (4)
דוחות משטרה
דיני בוררות
דיני בידור ותקשורת
דיני ביטוח (4)
דיני בנקאות (24)
דיני זקנה
דיני חברות (32)
דיני ירושה (34)
דיני מחשוב (2)
דיני מיסים (190)
דיני משכנתאות (2)
דיני משמעת
דיני משפחה (44)
דיני נזיקין (12)
דיני עבודה (23)
דיני פנסיה (2)
דיני צבא (2)
דיני רשויות מקומיות (1)
דיני תעבורה (16)
הוצאה לפועל (11)
זכויות יוצרים (2)
חוות דעת רפואית (1)
חוזים (8)
חלוקת רכוש (3)
חנינות
חקיקה (1)
חקירות בינלאומיות (1)
חקירות פרטיות
טוען רבני (5)
ייעוץ ביטחוני
ייעוץ בינלאומי (16)
ייעוץ שוטף
ייצוג חברות
יישוב מחלוקות
כונס נכסים (2)
כללי (77)
לשון הרע (1)
מזונות (4)
מיסוי מקרקעין (11)
מס הכנסה (9)
מע"מ (2)
מעמד אישי (8)
מקרקעין (24)
משמורת ילדים (1)
משפחות שכולות
משפט חוקתי
משפט מינהלי (1)
משפט מסחרי (2)
משרד חקירות (1)
נוטריונים (8)
נזיקין (5)
נישואים אזרחיים (2)
נכי צה"ל ומערכת הביטחון (1)
נפגעי שואה (1)
סימני מסחר
סמכות בינלאומית (1)
עבודות שירות
עבירות ביטוח
עבירות מין (2)
עבירות צווארון לבן
עבירות רכוש
עבירות תנועה
עובדים זרים (4)
עורך דין אזרחי
עורכי דין כללי (3)
עורכי דין פלילי (20)
עיזבונות (3)
ערעורים
פטנטים (7)
פלילי (99)
פסילת רישיון (1)
פשיטת רגל (4)
קטינים
קניין רוחני (4)
רישום חברות (3)
רשלנות רפואית (13)
שוק ההון (5)
שירותים משפטיים (10)
שלום בית
שרות רפואי (4)
תאונות אישיות (1)
תאונות דרכים (19)
תאונות עבודה (3)
תאונות תלמידים
תביעות כספיות (4)
תכנון ובניה (3)
תצהירים
קישורים מומלצים: