כתבות | כללי

סוגים של עורכי דין פליליים

| מאת: עורך דין david_kaza

כשמדובר בעורכי דין פליליים, ישנם שני סוגים של עורכי דין, המכונים בדרך כלל פשוט "עורכי דין פליליים". לרוב הם מתמחים בפרקטיקה המשפטית של עורכי דין פליליים ומשימתם העיקרית היא לאסוף ולסקור ראיות ולייצג את הנאשם במשפט פלילי.

 

אם יש לך שאלות לגבי מה עורך דין פלילי בראשון לציון יכול לעשות עבורך אתה יכול לקבוע פגישה עם אחד מהם.

אם אתה מואשם בעבירה ובסופו של דבר בבית המשפט, הסנגור שלך יכול לנסות להוכיח את חפותך, להפחית את האישום לעבירה, להביא לך עונש קצר יותר או להעביר אותך למוסד טוב יותר.

 

סניגור פלילי מייצג את מי שמואשם על ידי מערכת המשפט הפלילי בעבירות חמורות כמו רצח, אונס, שוד ועבירות אחרות. ברגע שבית המשפט ימצא אותך אשם בהאשמות אלה, סנגור פלילי יכול לנהל איתך משא ומתן על הסכם כדי לשרת פחות זמן או להתחיל תוכנית שיקום שתסייע לך לחזור למערכת המשפט הפלילי. כדי לדון בעניינך עם עורך דין פלילי מכובד מאינדיאנפוליס, התקשר עוד היום ל Eskew Law, LLC. כדי להתחיל להילחם בפשע שלך, התקשר עוד היום לדנהאם ג'ונס וארגן בדיקת תיקים בחינם. חקור פשע בפרזנו או בוויזליה היום או באינדיאנפוליס, אינדיאנה כדי לדון בתיק היום עם עורכי דין פליליים ידועים מאינדיאנה. ייתכן שאתה מודע שלנאשמים בהליך פלילי יש את הזכות להיות מיוצגים על ידי עורך דין. עם זאת, אם תבקש עורך דין עצמאי, בית המשפט ימנה סניגור ציבורי לטפל בעניינך.

 

אנשי מקצוע בתחום המשפט הפלילי חייבים להתחייב לייצג את לקוחותיהם בבית המשפט בין אם הם עובדים על תיק הגנה או פלילי. סנגורים פליליים מטפלים גם בפשעים שלגביהם נאשם מרשם, והם חייבים להציג ראיות חזקות נגד לקוח הנאשם שלהם, לא משנה עד כמה הפשע הוא מחריד. לעומת זאת, תובע אחראי לייצוג הממשלה בהליכים פליליים, ובאחריותו להציג ראיות כנגד לקוחו. לפעמים עם זאת, לא באמת צריך לדעת הרבה על החוק הפלילי, שלא לדבר על מערכת המשפט הפלילי בכללותה. למשל, כדאי שתדעו קצת על אכיפת החוק, אך לא הרבה מעבר לכך. חלק מעורכי הדין הפליליים שומרים על אחרים המשמשים בתי משפט פליליים בתחומי שיפוט שונים לייצוג נזקקים; האחרונים מכונים בדרך כלל עורכי דין לסנגוריה ציבורית. חלק מהסנגורים הפרטיים מתמחים בסוגי תביעה מסוימים, בעוד שאחרים עובדים עם כל סוגי הלקוחות.

 

 

אם אתם מחפשים משרד עורכי דין, תרצו למצוא משרד המעסיק כמה עורכי דין מנוסים בתחום ההגנה הפלילית. אם אתה עובד באחת ממשרדי עורכי הדין הפליליים הרבים בתחום ההתמחות שלך, אתה יודע שהוא תמיד מודע למקרה שלך. אנשי מקצוע בתחום המשפט הפלילי המועסקים במשרדי עורכי דין בדרך כלל מרוויחים משכורות גבוהות ואנשי מקצוע בתחום המשפט הפלילי המנוסים יכולים להרוויח היטב בטווח שש הספרות. עורכי דין פליליים יכולים להגדיל את משכורתם על ידי עבודה עם עורכי דין מנוסים יותר ובעלי רקורד חזק בהליכי משפט. בסופו של דבר רבים עובדים בשותפות עם משרד עורכי דין במובנים רבים, אך ישנם אנשי מקצוע בתחום המשפט הפלילי מתחילים כעובדים במשרה חלקית ועובדים בדרך למשרות מלאות. עורכי דין פליליים מסייעים ללקוחות בהעמדה לדין על ידי התובע, וזה נעשה בדרך כלל כאשר מישהו מאמין שהם נמצאים בחקירה. אם המשפט לא יעבוד לטובתך, סנגורים יכולים גם לעזור לך בהליך הערעור. אם אתה מואשם בעבירות מרמה או עבירות כספיות אתה זקוק לעורך דין פלילי המתמחה בפשע צווארון לבן באופן מיידי. כדי להבין טוב יותר את נוהג המשרד בתחום זה של המשפט הפלילי, אתר זה מספק מידע מדוע כדאי לך לשכור עורך דין ליטיגציה. כשמתמודדים עם כתב אישום, הנכסים הטובים ביותר שלך הם עורכי דין המתמקדים אך ורק בהגנה פלילית והם בעצמם עורכי דין מנוסים. אין צורך בייצוג משפטי בבתי משפט פליליים, אך תצטרך למצוא עורך דין אם אתה זקוק לו כעורך הדין שלך. אצל Baez, הסנגורים הפליליים שלנו תמיד יתעדפו את הצרכים שלך וידאגו שתבין את התהליך הפלילי. יש לנו ידע מקיף על התהליך המשפטי של פשע ויעזור לכם לעבור את התקופות הקשות בחייכם. אם מישהו מואשם בעבירה והמחוז הוציא אישומים רשמיים משרדנו ממליץ להעסיק סנגור פלילי באינדיאנפוליס. בין אם אתה זקוק לעורך דין לצורך משפט אזרחי, משפט פלילי או אפילו אישום בגין עבירה, אנו רוצים להילחם על זכויותיך ולפעול באופן יזום בשמך. הסנגור הפלילי שלנו מנוסה מאוד וייצג נאשמים רבים בבתי משפט פליליים בניו ג'רזי. יש לנו רקורד ונלחם על משפט הוגן ותוצאה הוגנת כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבור כל לקוחותינו, בין אם בעניינים אזרחיים או פליליים. לסניגורנו הפלילי יש עורך דין מוסמך - שנבחר על ידי עורך הדין - שיוכל להבטיח שהוא יכול להגן באופן מלא על הלקוח שלך בכל היבט של הליכים פליליים.

תגובות
אין תגובות למאמר
מתמחה בדיני פנסיה, דיני נזיקין, דיני ירושה, דיני תעבורה ועוד...
מתמחה באפוטרופסות, אזרחי, אפוסטיל, דיני בוררות ועוד...
אגודות שיתופיות (1)
אזרחי (25)
אימוץ (1)
אלימות (7)
אפוטרופסות (1)
אפוסטיל (1)
ביטוח לאומי (25)
גירושין (26)
גישור (4)
דוחות משטרה
דיני בוררות
דיני בידור ותקשורת
דיני ביטוח (4)
דיני בנקאות (24)
דיני זקנה
דיני חברות (32)
דיני ירושה (34)
דיני מחשוב (2)
דיני מיסים (190)
דיני משכנתאות (2)
דיני משמעת
דיני משפחה (44)
דיני נזיקין (12)
דיני עבודה (23)
דיני פנסיה (2)
דיני צבא (2)
דיני רשויות מקומיות (1)
דיני תעבורה (16)
הוצאה לפועל (11)
זכויות יוצרים (2)
חוות דעת רפואית (1)
חוזים (8)
חלוקת רכוש (3)
חנינות
חקיקה (1)
חקירות בינלאומיות (1)
חקירות פרטיות
טוען רבני (5)
ייעוץ ביטחוני
ייעוץ בינלאומי (16)
ייעוץ שוטף
ייצוג חברות
יישוב מחלוקות
כונס נכסים (2)
כללי (77)
לשון הרע (1)
מזונות (4)
מיסוי מקרקעין (11)
מס הכנסה (9)
מע"מ (2)
מעמד אישי (8)
מקרקעין (24)
משמורת ילדים (1)
משפחות שכולות
משפט חוקתי
משפט מינהלי (1)
משפט מסחרי (2)
משרד חקירות (1)
נוטריונים (8)
נזיקין (5)
נישואים אזרחיים (2)
נכי צה"ל ומערכת הביטחון (1)
נפגעי שואה (1)
סימני מסחר
סמכות בינלאומית (1)
עבודות שירות
עבירות ביטוח
עבירות מין (2)
עבירות צווארון לבן
עבירות רכוש
עבירות תנועה
עובדים זרים (4)
עורך דין אזרחי
עורכי דין כללי (3)
עורכי דין פלילי (20)
עיזבונות (3)
ערעורים
פטנטים (7)
פלילי (99)
פסילת רישיון (1)
פשיטת רגל (4)
קטינים
קניין רוחני (4)
רישום חברות (3)
רשלנות רפואית (13)
שוק ההון (5)
שירותים משפטיים (10)
שלום בית
שרות רפואי (4)
תאונות אישיות (1)
תאונות דרכים (19)
תאונות עבודה (3)
תאונות תלמידים
תביעות כספיות (4)
תכנון ובניה (3)
תצהירים
קישורים מומלצים: