עורך דין פלילי

| מאת: עורך דין boaz goldstien

 

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי הוא מומחה למשפט פלילי העוסק ביצוג נאשמים וחשודים בעברות פליליות, יצוג של נאשמים וחשודים נורמטיבים בלי שום עבר פלילי וגם ביצוג של אנשי עסקים שמואשמים בעברות צוארון לבן כמו למשל עברות כלכליות והלבנת הון. מה עושה עורך דין פלילי? עורך דין פלילי יכול גם להיות מומחה בתיקים פליליים חמורים במיוחד כמו רצח, סמים, מין, שוחד, אלימות, פגיעה ברכוש ועוד. חשוב מאוד לבחור עורך דין פלילי מנוסה כדי שיוכל לייצג אתכם כמו שצריך. אתם הרי זקוקים לטיפול ולשירות הכי טוב שאתם יכולים לקבל. להכיר איך המערכת המשפטית פועלת, איך צריך לטפל בתיק, לבנות דיון הוכחות כמו שצריך ולהקשיב ללקוחות – הן תכונות שלוקח זמן לבנות. עורך דין פלילי מייצג את הלקוחות שלו במשך ההליך הפלילי כולו. החל מהשלב של החשדות, תוך כדי ההכנות לחקירות ועד המעצר וכמובן, שלב המשפט. זה כולל כמובן את היצוג בערכאות השונות, כמו למשל בית משפט השלום, בית משפט מחוזי ובית משפט עליון. לעומת עבירות כלכליות ועבירות מרמה, עורך דין פלילי עוסק בעבירות הקשורות לפלילים. עורך דין פלילי צריך לנהל את התיק של הראיות. עורך דין פלילי מקצועי שיודע לעשות את העבודה כמו שצריך ידע לבצע את התשאול כמו שצריך. הוא יבחן כמו שצריך את כל האפשרויות העומדות בפניו כדי להביא לזיכוי או אי הרשעה. ניהול של תיק ראיות פלילי מחייב שלעורך הדין הפלילי תהיה מומחיות בכל השלבים של ההליך הפלילי, מהרגע הראשון ועד לערעור במידת הצורך. עורך דין פלילי נותן שירותים של יעוץ ומטפל ומייצג נאשמים וחשודים בעברות פליליות שונות כמו למשל אלימות, גניבה, סמים ועוד עבירות שונות. כמו כן, עורך דין פלילי גם מתמחה בלסגור תיקים במשטרה ובלמחוק רישום פלילי. עורך דין פלילי מחזיק בניסיון רב במשפט פלילי במדינת ישראל. משלב החקירה במשטרה ובמעצר ולפני הגשת כתב האישום, תוך כדי הליכי השימוע ובהליך המעצר, לאחר הגשת כתב האישום, תוך כדי ניהול ההוכחות בתיק וגם תוך כדי הערעור אם יש בכך צורך. בתור חלק מהדין הפלילי, חלק מהעבודה כוללת יצוג של קטינים ובגירים בעבירות הפליליות כחלק מחוק העונשין של המדינה כמו למשל עבירות נשק, עבירות סמים, עבירות רכוש, עבירות אלימות במשפחה, עבירות הונאה ומרמה ועבירות אינטרנט ומחשב. כמו כן, עורך דין פלילי עוסק גם במחיקה של רישומים פליליים ובכתיבה של בקשות חנינה. אם אתם הסתבכתם בפלילים ואתם צריכים עזרה – עורך דין פלילי יכול לעזור לכם בתחומים הבאים:

כתבי אישום – אם המדינה הגישה כתב אישום נגדך.

חקירה של המשטרה – האם המשטרה זמנה אותך לחקירה? מאוד חשוב שיהיה לך עורך דין פלילי מנוסה ומקצועי. שחרור בערבות – אם משטרת ישראל עצרה אותך אתה זקוק לעורך דין פלילי עבור שחרור בערבות. מחיקת רישום פלילי – רוצים למחוק את הרישום הפלילי שלכם?

חנינה – רוצים להגיש בקשת חנינה?

עבירת תעבורה – האם תפסו אתכם נוהגים תחת ההשפעה של אלכוהול או סמים? ייעוץ משפטי – האם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בענייני הפלילים? אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי, אל תקחו את זה יותר מדי בקלות, זהו עניין רציני וצריך לקחת אותו ברצינות. אם מדובר בחקירה בתחנת המשטרה, אם עצרו אתכם אם שהגישו נגדכם כתב אישום – אתם צריכים עורך דין פלילי טוב שייצג אתכם ויעזור לכם. גם אזרחים נורמטיביים וגם עבריינים מוכרים צריכים עזרה מעורכי דין פליליים.

 

תגובות
אין תגובות למאמר
מתמחה בדוחות משטרה, דיני נזיקין, דיני צבא, דיני תעבורה ועוד...
מתמחה בדיני תעבורה, עורכי דין כללי, עורכי דין פלילי, פלילי ועוד...
אגודות שיתופיות (1)
אזרחי (25)
אימוץ (1)
אלימות (7)
אפוטרופסות (1)
אפוסטיל (1)
ביטוח לאומי (25)
גירושין (26)
גישור (4)
דוחות משטרה
דיני בוררות
דיני בידור ותקשורת
דיני ביטוח (4)
דיני בנקאות (24)
דיני זקנה
דיני חברות (32)
דיני ירושה (34)
דיני מחשוב (2)
דיני מיסים (190)
דיני משכנתאות (2)
דיני משמעת
דיני משפחה (44)
דיני נזיקין (12)
דיני עבודה (23)
דיני פנסיה (2)
דיני צבא (2)
דיני רשויות מקומיות (1)
דיני תעבורה (16)
הוצאה לפועל (11)
זכויות יוצרים (2)
חוות דעת רפואית (1)
חוזים (8)
חלוקת רכוש (3)
חנינות
חקיקה (1)
חקירות בינלאומיות (1)
חקירות פרטיות
טוען רבני (5)
ייעוץ ביטחוני
ייעוץ בינלאומי (16)
ייעוץ שוטף
ייצוג חברות
יישוב מחלוקות
כונס נכסים (2)
כללי (77)
לשון הרע (1)
מזונות (4)
מיסוי מקרקעין (11)
מס הכנסה (9)
מע"מ (2)
מעמד אישי (8)
מקרקעין (24)
משמורת ילדים (1)
משפחות שכולות
משפט חוקתי
משפט מינהלי (1)
משפט מסחרי (2)
משרד חקירות (1)
נוטריונים (8)
נזיקין (5)
נישואים אזרחיים (2)
נכי צה"ל ומערכת הביטחון (1)
נפגעי שואה (1)
סימני מסחר
סמכות בינלאומית (1)
עבודות שירות
עבירות ביטוח
עבירות מין (2)
עבירות צווארון לבן
עבירות רכוש
עבירות תנועה
עובדים זרים (4)
עורך דין אזרחי
עורכי דין כללי (3)
עורכי דין פלילי (20)
עיזבונות (3)
ערעורים
פטנטים (7)
פלילי (99)
פסילת רישיון (1)
פשיטת רגל (4)
קטינים
קניין רוחני (4)
רישום חברות (3)
רשלנות רפואית (13)
שוק ההון (5)
שירותים משפטיים (10)
שלום בית
שרות רפואי (4)
תאונות אישיות (1)
תאונות דרכים (19)
תאונות עבודה (3)
תאונות תלמידים
תביעות כספיות (4)
תכנון ובניה (3)
תצהירים
קישורים מומלצים: