עורך דין מירי שאול בלס, משרד עורכי דין וגישור

מתמחה באפוטרופסות,
אזרחי,
גישור,
גירושין ועוד...
אתר הבית: http://www.msb-law.co.il

כתבת פרופיל

מירי שאול בלס משרד עורכי דין וגישור הינו משרד בבעלותה של עו"ד מירי שאול בלס, בעלת תואר בוגר במשפטים (.LL.B) בהצטיינות, וכן תואר מוסמך במשפטים (.LL.M), אותם למדה במקביל במסגרת מסלול משולב למצטיינים באוניברסיטת בר-אילן. בנוסף, מירי הינה בעלת תעודת מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל.

 

האני מאמין של המשרד הוא במתן שירות אישי ובגובה העיניים, בייעוץ, טיפול וליווי משפטי מקיף ואיכותי לכל לקוח/ה, תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה, והכל במטרה לשמור על מלוא הזכויות והאינטרסים של הלקוח/ה ולהשיג עבורו/ה את הטוב ביותר.

 

דיני משפחה

המשרד מעניק ליווי צמוד ללקוחותיו בתחום דיני המשפחה, לכל אורכם של ההליכים המשפטיים ו/או הליכי הגישור, תוך מתן הסבר ברור והכנה מתאימה לכל שלב בתהליך, אוזן קשבת, גיבוש אסטרטגיה וניהול ההליכים המשפטיים, והתחשבות ברצונותיו וצרכיו הייחודים של כל לקוח/ה. בין היתר עוסק המשרד בהליכי גירושין, תביעות למזונות, הסדרי ראיה ומשמורת ילדים, תביעות רכושיות, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, גישור במשפחה ואפוטרופסות.

 

צוואות וירושות

המשרד מלווה את לקוחותיו באופן אישי ומקצועי בכל הקשור לניסוח ועריכת צוואות, החל משלב בחינת השיקולים לעריכת צוואה, דרך ניסוח הצוואה על פי רצונו של המוריש וכלה בהחתמתה כצוואה תקפה על פי הדין. בנוסף עוסק המשרד גם בטיפול בקבלת צו קיום צוואה ו/או צו קיום ירושה לאחר פטירה, ובייצוג בסכסוכים בענייני צוואות וירושות בפני הערכאות השונות.

 

גישור

המשרד מקיים הליכי גישור הן בסכסוכי משפחה וירושה והן בסכסוכים מסחריים ואזרחיים במטרה לסיים את הסכסוך בין הצדדים בצורה היעילה והמיטבית ביותר עבורם, בזמן הקצר ביותר ובעלות הנמוכה משמעותית מעלותו של ניהול הליך משפטי.

 

משפט אזרחי

ייצוג וייעוץ לתובעים ונתבעים בהליכים משפטיים בפני הערכאות השיפוטיות השונות ו/או בהליכי גישור, לרבות מתן שירות בעריכת תצהירים, תביעות קטנות ואימות חתימה.

 

עסקאות מקרקעין

המשרד עוסק בליווי עסקאות מכר ו/או רכישה של מקרקעין.

מידע כללי
שם: מירי שאול בלס, משרד עורכי דין וגישור
איזור מגורים: מישור החוף הדרומי
עיר: יבנה
כתובת: אגוז 2 (מרכז מסחרי נווה אילן)
טלפון: 08-9981500
פקס: 08-9981501
מייל: miri@msb-law.co.il
זמני קבלת קהל:
9:00-19:00
קישורים מומלצים: