עורך דין אתי בן ניסים

מתמחה בביטוח לאומי,
דיני ביטוח,
דיני נזיקין,
נזיקין ועוד...
אתר הבית: http://www.law2u.co.il

כתבת פרופיל

המשרד הוקם על ידי עו"ד אתי בן ניסים, בוגרת תואר ראשון וכן תואר שני מטעם אונ` בר-אילן במשפטים, אשר מזה כ- 15 שנה עוסקת בייצוג ומתן ייעוץ משפטי בתחום דיני הנזיקין והביטוח.

המשרד מתמחה בתביעות נזיקין, בטיפול וייצוג משפטי בתביעות תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תאונות ברשות הציבור, רשלנות רפואית, תקיפה ועוד, וכן בתביעות נגד חברות הביטוח, נגד המוסד לביטוח לאומי ונגד משרד הביטחון.

המשרד מטפל בייצוגם של נפגעים ונכים, החל מפגיעות קלות וכלה בפגיעות קשות ביותר כולל קטלניות, למימוש זכויותיהם של הנפגעים ושל בני משפחותיהם. 

יתרונות המשרד הינם הכרת המערכת הביטוחית על בוריה, ניסיון רב במגוון רחב ביותר של תביעות נגד חברות הביטוח, מוניטין וקשרים בחברות הביטוח, המשמשים לטובת לקוחות המשרד, תורמים להצלחת תביעותיהם ולקבלת פיצויים גבוהים יותר.

ייעודו של המשרד מתן שירות אישי ומקצועי לכל לקוח, מאבק בלתי מתפשר על זכויותיו מול גוף מוסדי גדול, וליווי צמוד מרגע האירוע ועד לקבלת הפיצוי המקסימאלי המגיע לנפגע.

כתבות אחרונות של עורך דין אתי בן ניסים
מה עושים אם נפצעים במהלך העבודה? ובכן, מגישים תביעת נזיקין.   לצערנו אינספור אנשים נפגעו, נפגעים וייפגעו בעתיד כתוצאה מתאונות אשר מתרחשות במקומות העבודה או במהלך העבודה. יחד עם זאת, רוב האנשים לא יודעים או לפחות לא מודעים לכך שיש להם את הזכות המלאה לתבוע את מלוא הנזקים, ההפסדים וההוצאות שנגרמו להם כתוצאה מפגיעתם בתאונת עבודה.   תאונת עבודה היא תאונה אשר מתרחשת במקום העבודה, בזמן...
מידע כללי
שם: אתי בן ניסים
איזור מגורים: גוש דן
עיר: תל אביב-יפו
כתובת: מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65
טלפון: 03-6427886
פקס: 15336427886
מייל: eti.ben.nisim@gmail.com
זמני קבלת קהל:
9:00-17:00
קישורים מומלצים: