עורך דין יצחק קרט

מתמחה באפוטרופסות,
גירושין,
דיני ירושה,
דיני משפחה ועוד...
אתר הבית: http://www.karat-law.com

כתבת פרופיל

קרט ושות' - משרד עורכי דין גירושין וגישור

 

המשרד הינו ממוקד ומקצועי בתחום גירושין ודני משפחה בלבד. משרדנו מן המובילים בתחום גירושין ודיני המשפחה. יחודו של המשרד הינו בחשיבה מחוץ לקופסא בנושא גירושין ודני משפחה אשר מטרתה אחת - פתרון בעיות קשות שחשיבה רגילה או דרך התנהלות משפטית רגילה אינה מצליחה להתמודד איתן. חשיבה שכזו מאפיינת את המשרד, אשר מערער בסופו של דבר על תובנות ואקסיומות קיימות שנראים כחלק בלתי נפרד מהמציאות. המשרד שואף לשנות אותם, או יוצר להם אלטרנטיבה חדשה בתחומי גירושין ומעמד אישי.

המשרד חרט על דגלו את נושא הליווי אישי, תוך דגש על יחס אישי וסיוע אנושי מותאם לכל לקוח ולקוח, על כן אנו מקפידים שכל לקוח יקבל את מספר הטלפון הנייד האישי של עורך הדין גירושין המטפל בו בתחום רגישי זה של גירושין ודני משפחה. הליווי המשפטי של המשרד מתאפיין בין היתר בהבנת צרכי הלקוח, בתהליכי גירושין באופן המסייע למיצוי הפוטנציאל הגלום במוצר ובפעילותו העסקית של הלקוח.
המשרד נוקט בגישה אקטיבית לקידום האינטרסים והצרכים של לקוחותיו. המשרד מתמחה ביצוג אנשי עסקים בהליכי גירושין, אנשי היי-טק, מנהלים בכירים ובעלי נכסים. למשרד יש את הידע והכלים להתמודד עם סוגיות סבוכות מאוד גירושין ובכלל זה נכסיי קריירה.

כאמור המשרד מוביל בתחומי גירושין ודני משפחה ועוסק ביעוץ וליווי משפטי במקרי גירושין, הסכמי ממון, מזונות ילדים, מזונות אישה, הסכמי גירושין, חלוקת רכוש, ירושות, צוואות, גישור, משמורת ילדים, הסדרי ראייה, ידועים בציבור וכיוצ"ב.

כתבות אחרונות של עורך דין יצחק קרט
כידוע גירושין בישראל נעשים על פי דין תורה, בין אם הנישואים אזרחיים ובין אם הנישואים כדת משה וישראל (כל יהודי ויהודיה - חייבים להתגרש בבית הדין הרבני). בתי הדין הרבניים דורשים כי תתקיים עילת גירושין (עילות גט - סיבה או...
מידע כללי
שם: יצחק קרט
איזור מגורים: השרון
עיר: כפר סבא
כתובת: ויצמן 107
טלפון: 077-4150027
פקס: 057-7961991
מייל: Karat.Adv@gmail.com
זמני קבלת קהל:
9:00 - 19:00
קישורים מומלצים: